Çıkış Arkadaş arıyorum diye yakınanlar doğru yerdesiniz. Kolay ve anlaşılır kullanımı ile tüm bay ve bayan kullanıcılarımız sitemizden faydalanabilirler. Ücretsiz mi? Cevap net, sitemize üyelik bedava! Sevgilim Ol com sitesi ile arkadaş arama derdine son veriyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm şehirler için arkadaş,sevgili arayan erkek ve kızlar üzerinde özel aramalar yapabilirsiniz. İşe yaramayan arkadaşlık sitelerini unutun. Skype, facebook gibi klişeleşmiş iletişim yöntemlerine bizimle son verin, web sitelerine ilan bırakmayı bırakın. Resimli, özelliklerini görebileceğiniz üye profilleri. Sevgi, dostluk, aşk, evlilik... sonu nereye gider bilemeyiz. Sizde bninlerce Türk kullanıcımız gibi mutluluğa bir fırsat tanıyın. 18 yaşından büyük kadın, erkek, genç, ihtiyar... Sizlerde arkadaş sahibi olun, Vip üyelik fırsatlarımızı değerlendirin.
kiz_gayy 22 İstanbul
 
 
deliaylin 21 İstanbul
 
 
sekerkiz 24 İstanbul
 
 

Profil Alanı

tatmin_olmuyor ile iletişim kurmak için hemen üye ol !

tatmin_olmuyor 
  • 41 yaşında Kadın
  • Yaşadığı Yer: Antalya

Aşağıdaki boşlukları doğru bir şekilde doldurunuz, Üyeliğinizin aktif olması için e-posta adresinizi doğru girmelisiniz. sevgilimol.com ailesine katıldığınız için teşekkürler.

Üye adı olarak telefon numarası veya msn adresi girenler sistemden derhal silinmektedir. Kontroller 24 saat aktif çalışan operatörlerimiz tarafından yapılmaktadır. Site kurallarını ihlal edecek hareketleriniz saniyeler içerisinde tespit edilir ve üyeliğiniz silinir. Bu tür davranışlar ile vakit kaybetmemenizi önermek isteriz.


Rumuz
Şifre
E-posta
Cinsiyet
Doğum tarihi
Yaşadığı ülke
Yaşadığı Şehir

Eğer zaten sitemiz üyesi iseniz sağ üst köşeden üye girişi yapabilirsiniz.

Şifrenizi unuttu iseniz buraya tıklayınız